• O nas

Oferujemy przepiękne dodatki i akcesoria od znanych i cenionych firm. Wspaniała jakość produktów, szybka dostawa, wygodne płatności! Sprawdź nas!

Biżuteria i pierścionki zaręczynowe pochodzą od ekskluzywnej firmy Staviori, która wywodzi się z dziewiętnastowiecznych Włoch i kontynuuje tradycję mistrzów złotnictwa słynących z tworzenia biżuterii pięknej i wyjątkowej jak dzieła sztuki. Staviori tworzy niepowtarzalną biżuterię na indywidualne zamówienie klientów. Każdy produkt może być dowolnie zmodyfikowany wedle życzenia swojego przyszłego właściciela, począwszy od koloru złota, poprzez jakość kamieni, personalizację, a na samym stylu skończywszy.

Nasze torby i galanteria skórzana pochodzą od renomowanych marek. Marka Nucelle wzoruje się na niepowtarzalnej amerykańskiej kulturze, łącząc w sobie elementy szyku, elegancji i aktualnych trendów w modzie. Nucelle nawiązuje do światowych domów mody.

Produkty JUST STAR dodadzą właścicielce nieodpartego uroku, szyku i elegancji. Niepowtarzalny styl JUST STAR łączy w sobie unikalną osobowość, wigor i świeżość.

Sammons stawia na wygodę i naturalność. Tworzy klasyczne, eleganckie, modne oraz harmonijne produkty dla klientów ceniących styl brytyjskich dżentelmenów

  • Sklep zamknięty

Szanowni Państwo, trwa przerwa techniczna. Pozdrawiamy, Zespół VeryMe